Ã–VRIGT / Leksaker / Plåtleksak 11105244

nr 1110 5244

Plåtleksak

leksaksbil, Japan, Ford, längd: 31 cm, mekanisk

Kondition: bruksslitage,skadad vindruta

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 22 maj 2017
kl 20:48:39

22/5 20:02:18 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 22 maj

50/60-tal

Läs mer om 50/60-tal
Oxford chair